Mawia się, że jesteś tym, co jesz. To popularne powiedzenie w przypadku niektórych osób oznacza, że składają się w dużej mierze z konserwantów, glutaminianu sodu i cukru. W trosce o nasze zdrowie – nie pozwólmy na to. Odżywiajmy nasze ciała, tak jak na to zasługują: zdrowo, wartościowo i smacznie.

Kilkanaście lat temu po raz pierwszy zetknęliśmy się z dietą dr Ewy Dąbrowskiej. Słuchaliśmy wykładów i wdrażaliśmy jej rekomendacje do naszego codziennego jadłospisu. Kiedy zauważyliśmy, jak nasze ciała oczyszczają się z toksyn i znacznie poprawia się nasze samopoczucie, zaczęliśmy propagować dietę wśród rodziny, przyjaciół i znajomych.

Od tego czasu wciąż rozwijamy naszą wiedzę o wpływie diety na zdrowie, jakość życia i samopoczucie. Pojechaliśmy do Indii, czerpaliśmy z doświadczenia i odkryć medycyny ajurwedyjskiej, która opiera się na tradycyjnych metodach przywracania równowagi w organizmie. Zaczęliśmy stosować przyprawy używane w kuchni południowych Indii: znaną z właściwości antynowotworowych kurkumę, aromatyczny imbir i kumin, bogatą w smaki garam masalę i inne zioła wykorzystywane w ajurwedzie. Wiemy, jak ważne w odżywaniu są doznania smakowe – dlatego dania, które sami spożywamy i przygotowujemy, są aromatyczne i często zaskakujące pod względem walorów smakowych.

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej Catering

Po naszej podróży regularnie uczestniczyliśmy także w postach leczniczych na Kaszubach. Widząc ich dobroczynny wpływ na nasze zdrowie, chcieliśmy prowadzić je na własną rękę po powrocie do domu. Wiemy jednak doskonale, jak trudne jest samodzielne przygotowywanie wartościowych posiłków w życiu codziennym – praca i obowiązki rodzinne często zabierają nam dużo czasu i energii. Dlatego postanowiliśmy ułatwić Państwu to zadanie i wprowadzamy usługę, której sami kiedyś bardzo potrzebowaliśmy: przygotowanie świeżych, smacznych i zdrowych posiłków z dowozem do domu. Od 2018 roku jesteśmy certyfikowani przez Instytut Promocji Zdrowia Dr Ewy Dąbrowskiej.

Cennik Cateringu Dr Dąbrowskiej

W naszej ofercie są dostępne trzy programy: 3-dniowy, tygodniowy oraz 2-6-tygodniowy. Cena jednego dnia diety wynosi 69 zł.

Catering Diety Dr Dąbrowskiej Gdańsk

Działamy na terenie Trójmiasta. Dlatego dostarczamy jedzenie bezpośrednio do Twojego domu w Gdańsku. Dla Ciebie to wygoda i ogromna oszczędność czasu, dla nas radość, że możemy podzielić się tym, co sami uważamy za wartościowe.

Catering Diety Dr Dąbrowskiej Gdynia

Gdynia jest w pierwszej strefie naszego dowozu na terenie Trójmiasta. Zamów już dziś i przekonaj się, ile czasu zaoszczędzisz, otrzymując zdrowe i smaczne posiłki do Twojego domu w Gdyni.

Catering Diety Dr Dąbrowskiej Sopot

Działamy również na terenie Sopotu i co ważne – jest on także w pierwszej strefie dowozu, co oznacza, że usługa dostarczenia posiłku do Twojego domu w Sopocie jest całkowicie bezpłatna.

Opis Diety Warzywno-Owocowej Dr Dąbrowskiej

Dieta dr Dąbrowskiej to post warzywno-owocowy i jednocześnie jedna z najskuteczniejszych metod oczyszczania organizmu. Jadłospis składa się w dużej mierze z surowych warzyw i owoców, co sprawia, że posiłki zawierają mnóstwo witamin, składników mineralnych, przeciwutleniaczy i enzymów.

Produkty, z których przygotowujemy dania są pozbawione pestycydów, ponieważ pochodzą ze sprawdzonego źródła – gospodarstwa położonego na pięknych Żuławach Wiślanych. Ponadto wszystkie warzywa i owoce „kąpiemy” w cennych dla organizmu probiotykach. Dzięki temu gwarantujemy, że dostarczane przez nas posiłki są zdrowe i pełnowartościowe.

Dieta warzywno-owocowa skutecznie odtruwa organizm z toksyn, przyspiesza procesy naprawcze i korzystnie alkalizuje. Efektem jest uzdrowienie i odmłodzenie organizmu oraz spadek wagi ciała.

Postaw na zdrowie – zamów catering z dietą warzywno-owocową Dr Ewy Dąbrowskiej! 

Dane kontaktowe

Napisz do nas

Obszar działania

Wysyłając ten formularz, przyjmujesz do wiadomości, że Administratorem, podmiotem przetwarzającym dane osobowe na potrzeby firmy, jest Małgorzata Lewicka Catering dla Zdrowia, oraz że masz prawo do wglądu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych.