Dzięki nam jadłospis diety owocowo-warzywnej będzie smaczny i kolorowy

DZIEŃ 1
 
 
 
DZIEŃ 2
 
 
 

Wielu osobom wydaje się, że dieta (czy też raczej post), oparty wyłącznie na owocach i warzywach musi być nudny i monotonny. Nic bardziej mylnego! Podczas takiego wyzwania możemy wypróbować zupełnie nowe smaki i połączenia oraz odkryć w sobie ogromne pokłady kreatywności. Często zdarza się, że przepisy z postu towarzyszą osobom, które się go podjęły, również po zakończeniu głodówki. Post to nie tylko sposób na oczyszczenie ciała i umysłu, ale też doskonała metoda na „uzdrowienie” naszej codziennej diety. Zresztą wystarczy spojrzeć na nasze menu, by przekonać się, że jedzenie wyłącznie warzyw i nielicznych owoców wcale nie musi być monotonne!

Nasze menu pozwoli Państwu odkryć nowe smaki i potrawy

Przykładowy jadłospis umieszczony na naszej stronie wyraźnie pokazuje, że dieta owocowo – warzywna nie tylko może, ale wręcz powinna być smaczna i kolorowa. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo nie tylko surówki, ale również smaczne soki, a także warzywne frytki oraz takie potrawy, jak popularne obecnie carpaccio z buraka na rukoli czy warzywną wersję lubianych gołąbków z sosem pomidorowym. Dodatkowo do naszych dań dodajemy zioła oraz dozwolone na poście przyprawy, dzięki czemu są one bardzo smaczne i aromatyczne.

Dieta dr Dąbrowskiej ® - przykładowe jadłospis

Jak wygląda nasza dieta pudełkowa? Codziennie otrzymują Państwo zestaw trzech posiłków, śniadanie, obiad oraz kolację, które są idealnie dopasowane do zaleceń dr Dąbrowskiej ®. Dania są dostarczane pod wskazany, dogodny dla Państwa adres. W pudełkach znajdą Państwo surówki warzywne, zalecane w diecie kiszonki oraz zakwas z buraka, a także dania przewidziane do spożycia na ciepło, jak na przykład gulasz warzywny czy krem z dyni. Korzystając z naszych usług, nie będą musieli się Państwo martwić o przygotowywanie posiłków, trzymanie się wytycznych diety i z pewnością nie popadną Państwo w rutynę, jedząc ciągle te same potrawy! Z naszą pomocą przeprowadzenie postu stanie się znacznie wygodniejsze i łatwiejsze.

Nasze posiłki są codziennie przygotowywane ze świeżych warzyw i owoców, więc zalecamy przechowywanie otrzymanych pojemników w temperaturze od 2 do 5°C.

Dane kontaktowe

Napisz do nas

Obszar działania

Wysyłając ten formularz, przyjmujesz do wiadomości, że Administratorem, podmiotem przetwarzającym dane osobowe na potrzeby firmy, jest Małgorzata Lewicka Catering dla Zdrowia, oraz że masz prawo do wglądu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych.